Certyfikacja konsultanta MaxieDISC® dla Coachów

DEVELOPMENT · COACHING · CONSULTING

Zamiast tekstu sprzedażowego opowiem Ci moją historię…

Jakiś czas temu na spotkaniu biznesowym podszedł do mnie przedsiębiorca i mówi: – chciałbym skorzystać z coachingu, bo wszyscy mistrzowie mają swojego Coacha i ja też nie chcę już być amatorem, tylko nie wiem jak powinien z Tobą zacząć…
I tutaj zaczyna swoją pracę MaxieDISC®.
Zupełnie niezobowiązująco i bez jakiejkolwiek presji na długoterminową współpracę przesłałam mu token do Testu stylów zachowań.
Spotkaliśmy się na sesji coachingowej objaśniającej Raport. Wskazałam klientowi konkretne obszary do pracy rozwojowej i od dłuższego czasu pracujemy nad jego celami. Po paru swoich sesjach klient postanowił, że jego kilkunastoosobowa załoga też powinna poczuć wartość ze znajomości swojego stylu zachowań, żeby zwiększyć wykorzystanie swojej siły.
Ta historia wydarzyła się już jakiś czas temu po raz pierwszy, jednak od tego czasu powtórzyła wielokrotnie.
Maxie DISC® “otworzył mi drzwi” przez które swobodnie wchodzą klienci. Postanowiłam podzielić się tym z innymi Coachami.

Certyfikacja MaxieDISC dla Coacha®

Oferta jest przeznaczona tylko dla Coachów, żeby z niej skorzystać należy przedstawić certyfikat.
Co otrzymasz w ramach mojego rozwiązania?


1. Dwa dni warsztatowe szkolenia certyfikacyjnego konsultanta MaxieDISC®
W trakcie tych dni otrzymasz duży zasób wiedzy o modelu oraz gotowe i sprawdzone pomysły na zastosowanie MaxieDISC®.


2. Jeden dzień warsztatu praktycznego zastosowania Maxie DISC w pracy Coacha
Otrzymasz gotowe propozycje zastosowania MaxieDISC® w pracy coachingowej. Dowiesz się jak dzięki testowi pozyskuję klientów i jak zwiększyłam dochody w moim biznesie. Pracujemy na konkretnych przykładach.


3. Własną diagnozę MaxieDISC® wraz z raportem i sesją objaśniającą
Dzięki własnej diagnozie, raportowi i sesji objaśniającej zobaczysz w jakich obszarach masz siłę i jak możesz ją wykorzystać w pracy Coacha.


4. 10 diagnoz MaxieDISC® wraz z raportami
Dostęp do 10 tokenów do przeprowadzenia testów stylów zachowań. Dostępne będą dla Ciebie od razu po otrzymaniu certyfikacji. Od razu zaczynasz zarabiać.


5. 3 sesje mentorskie online
Sesje mentorskie online przez aplikację Zoom lub telefonicznie z coachami mentorami – w tym jedną z autorami systemu: doświadczonymi trenerami i coachami oraz ekspertami w zarządzaniu oraz sprzedaży. Przeprowadzane w trakcie procesu.


6. Opieka mentorska po uzyskaniu certyfikacji
3 sesje mentorskie online przez aplikację Zoom. W ich tematem będzie wykorzystanie przez Ciebie testów MaxieDISC dla Coachów® w pracy coachingowej, analiza konkretnych przypadków. Do wykorzystania w ciagu 6 miesięcy po certyfikacji.


7. Materiały szkoleniowe
Otrzymasz 3 komplety kart związanych z modelem DISC, książkę, klocki, pisaki i słodką niespodziankę, drukowane materiały szkoleniowe w doskonałej jakości, dostęp do zamkniętych grup konsultantów oraz e-learningu, certyfikat w formie papierowej oraz elektronicznej.

Organizacja i koszty

1. Warsztaty trwają 4 godziny i są prowadzone przez aplikację Zoom. W poniedziałek, czwartek i piątek w godzinach przedpołudniowych.


2. Sesje mentorskie trwają do 90 minut i odbywają się przez aplikację Zoom lub telefonicznie.


3. Token do testu stylów zachowań MaxieDISC® dla siebie otrzymasz po pierwszej wpłacie – termin sesji objaśniającej ustalamy indywidualnie – przed zakończeniem całego procesu certyfikacji.


4. Opieka mentorska w tym 3 sesje coachingowe pocertyfikacyjne, każda do 90 minut korzystasz z nich w ciągu 6 miesięcy od uzyskania certyfikatu oraz bieżące konsultacje w zakresie stosowania MaxieDISC®.


5. Zaproszenie do wspierającej społeczności tj. zamknięta grupa na Facebooku, dostep do wartościowych webinarów.


Całkowity koszt: 3200,00 netto, wystawiam fakturę VAT 23%.
Całkowity koszt: zawiera:
– 12 godzin warsztatów prowadzony w grupach max. 6 osobowych
– test z sesją objaśniającą dla Ciebie – wartość 400,00 zł netto
– 10 jednostek testowych dla Twoich klientów – wartość 1000,00 zł netto
– 3 sesje mentorskie w trakcie procesu certyfikacji – wartość 750,00 zł netto – 3 sesje mentorskie po certyfikacji – wartość 750,00 zł netto
– wszystkie materiały szkoleniowe


W celu rozpoczęcia Procesu Certyfikacji skontaktuj się ze mną ustalimy wszystkie szczegóły, tak żeby wyniesiona wartość była dla Ciebie jak największa.

Moje doświadczenia związane ze stosowaniem Maxie DISC® w pracy coachingowej
oraz bezpośrednia współpraca z jego twórcami pozwalają mi udzielić Tobie pełnej gwarancji co do jego rzetelności i skuteczności biznesowej.

Jeżeli Certyfikacja MaxieDISC® dla Coacha

nie spełni Twoich oczekiwań to zwrócę Ci kwotę wpłaconą za proces certyfikacji.

Pobierz ofertę PDF